Park Inwałd to kompleks pięciu tematycznych parków, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Park Miniatur i średniowieczny pozwalają nam przenieść się w podróż w czasie i przestrzeni. Najmłodsi z pewnością na długo nie zapomną wizyty w Dinolandii i Mini Zoo. Z kolei wszyscy Ci, którym bliska jest postać Jana Pawła II, powinni odwiedzic park jego imienia. Dzień spędzony w parku Inwałd bez wątpienia  jest pełen atrakcji i każdy marzy po nim o chwili relaksu.

Aby po tak intensywnym dniu złapać warto warto wybrać się do Zatora i skorzystać z oferty noclegów. W naszym noclegu oferujemy noclegi skierowane do różnych grup osób, w komfortowych pokojach dla 2, 3, 4, 5 i 6 osób. Nasze pokoje w Zatorze z pewnością sprawią, że nabierzesz sił na kolejny dzień zwiedzania czy też powrotu do domu.

Oferowane przez nas tanie noclegi w Zatorze są oddalone o 20 km od Parku Inwałd. Wybór takiej formy odpoczynku to możliwość odwiedzenia kolejnego ciekawego miejsca w ramach jednej wycieczki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej tanich pokoi w Zatorze.