Regulamin Hostelu

Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za współpracę w przestrzeganiu niniejszego regulaminu, który ma zapewnić spokojny oraz bezpieczny pobyt w naszym Hostelu.
 1. Doba hostelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 10:00. Nie opuszczenie pokoju do godziny 10:00 oznacza przedłużenie pobytu o kolejną dobę.
 2. Pokój w hostelu wynajmowany jest na doby po uregulowaniu zapłaty.
 3. Warunkiem koniecznym dla dokonania rezerwacji jest uiszczenie przez rezerwującego pobyt Gościa zadatku w wysokości, 30 % całkowitej wartości rezerwowanego pobytu.
 4. W celu zameldowania prosimy naszych Gości o przedstawienie dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Po przybyciu do hostelu , płatność wyłącznie gotówką.
 5. Na terenie hostelu obowiązuje całkowity zakaz palenia. Osoba paląca w pokoju zostanie obciążona kwotą do 200 zł .
 6. Gość hostelowy ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia. W sytuacji, gdy zostanie stwierdzone uszkodzenie bądź zniszczenie rzeczy w hostelu będzie pobierana dodatkowa opłata.
 7. Za kosztowności , pieniądze , sprzęt elektroniczny oraz inne przedmioty pozostawione w pokoju lub częściach wspólnego użytku Harmony hostel nie ponosi odpowiedzialności.
 8. W hostelu obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22:00 do godziny 6:00.
 9. Po zakończonym pobycie należy zwrócić klucze osobie pracującej w hostelu.
 10. Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju po wyjeździe Gościa będą przechowywane w hostelu przez 1 miesiąc.
 11. Zadatek wpłacony na konto nie podlega zwrotowi.
 12. Skrócenie pobytu nie jest jednoznaczne ze zwrotem pieniędzy.