Apartament znajduje się pod adresem: Jana Pawła II 15/61, 32-640 Zator

600 m od Energylandii!

Energylandia sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu z rodziną. Nic dziwnego, oferowane są tam atrakcje dla każdego – począwszy od najmłodszych, przez nieco starszych, aż po całkiem dorosłych. W tym miejscu nikt się nie nudzi, jednak trudno jest skorzystać z tak rozległej oferty w ciągu jednego dnia. Jeśli potrzebujesz noclegu w Energylandii dla całej swojej rodziny, to serdecznie zapraszamy Cię do naszego Apartamentu Nordic 61.

Ten apartament w Zatorze został wyposażony w wygodne łóżko małżeńskie, 2 łóżka jednoosobowe oraz 1 rozkładana sofa – jak widać, został on stworzony dla rodzin! Dodatkowo znajduje się w nim pojemna szafa, stolik i krzesła oraz lampka nocna. Korzystając z tej oferty nie musisz martwić się o pościel i ręczniki, ponieważ stanowią one element wyposażenia apartamentu. Jeśli po rozrywkach w parku chcesz przenieść się do wirtualnej rzeczywistości, to udostępniamy Ci darmowe wifi oraz telewizor. W apartamencie jest łazienka z prysznicem i wc, można więc zupełnie swobodnie odpocząć po dniu pełnym wrażeń.

Nocowanie w Zatorze to idealny pomysł na nieco dłuższy i pełen atrakcji czas z rodziną. Zapewne obce Ci będzie pojęcie nudy i znużenia, ponieważ park rozrywki oferuje pełen fantastycznych elementów świat, który wciąga bez reszty. Po dniu pełnym wrażeń warto jednak złapać oddech i nabrać sił na kolejne ekscytujące wrażenia w dobrym noclegu w Zatorze.

Jeśli Twoja rodzina jest żądna atrakcji nie skróconych do wyłącznie jednego dnia to serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Apartamentu Nordic 61. W tym wnętrzu możesz mieć pewność, że wypoczniesz i nabierzesz sił, a pierwsze promienie Słońca nie obudzą Cię – a to dzięki rolecie zamontowanej na oknie. Ten nocleg w Zatorze jest skierowany do osób, które chcą po rozrywkach całego dnia spędzić więcej czasu z rodziną, z dala od zgiełku i spraw codziennych. Wspólne spędzaniu czasu (a tym bardziej wspólna zabawa) sprzyja budowaniu więzi.

Jeśli szukasz w Zatorze noclegu dla całej swojej rodziny, to nie zwlekaj – skorzystaj z naszej oferty Apartamentu Nordic 61.

Apartament znajduje się pod adresem: Jana Pawła II 15/61, 32-640 Zator