Energylandia jest miejscem, w którym nie brakuje ekscytujących wrażeń i rozrywki na najwyższym poziomie. Chłoniemy to miejsce z całej siły, jednak po takim dniu każdy potrzebuje odrobiny relaksu i wyciszenia – chociażby po to, żeby kolejnego dnia móc znowu z pełną energią cieszyć się zabawą w parku rozrywki. Jeśli szukasz dobrego noclegu w Zatorze to zapraszamy do naszego Pokoju Harmonia.

Jest to nocleg blisko Energylandii, dlatego po męczącym dniu nie będziesz musiał długo czekać na upragniony wypoczynek. Jest to pokój dla trzech osób, w którym znajduje się jedno łóżko małżeńskie oraz jedno łóżko jednoosobowe. Dodatkowo jest wyposażony w pojemną szafę, krzesła oraz lampki nocne. To wnętrze zdecydowanie sprzyja zrelaksowaniu się. Skorzystanie z oferty noclegu w Zatorze umożliwia podzielenie wszystkich atrakcji w parku rozrywki na kilka dni, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że w pełni skorzystaliśmy z oferty Energylandii.

Jeśli podczas czasu spędzonego w naszym tanim pokoju w Zatorze zależy Ci na dostępności do mediów, to nie musisz się martwić – umożliwiamy Ci dostęp do bezpłatnego wifi oraz TV. Pokój Harmonia posiada łazienkę z prysznicem oraz wc, dzięki czemu Twój pobyt będzie w pełni komfortowy. Dodatkowo w wyposażeniu oferujemy ręczniki oraz pościel.

Zator oferuje noclegi dla każdego. Każda osoba, która chce pobyć kilka dni w jednym z największych parków rozrywki na świecie, znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, jak bardzo lubimy adrenalinę i rozrywkę po całym dniu przychodzi czas, kiedy musimy nabrać sił na kolejne atrakcje.

Pokój Harmonia to propozycja dla tych, którzy szukają balansu pomiędzy rozrywką a wypoczynkiem. Jest to tani nocleg w Zatorze, który oferuje idealne warunki do wytchnienia po dniu pełnym wrażeń. Aby w pełni cieszyć się urokami Energylandii warto uzupełnić tę rozrywkę chwilą relaksu – dzięki temu kolejny dzień spędzony w tym miejscu będzie równie ekscytujący co poprzedni. Serdecznie zapraszamy do naszego Pokoju Harmonia!