Energylandia jest miejscem, do którego warto wybrać się z grupą przyjaciół. To jeden z największych parków rozrywki W Europie i warto poświęcić nieco więcej czasu na skorzystanie z oferowanych przez niego atrakcji. Jeśli szukasz taniego pokoju w Zatorze, gdzie po całodniowych atrakcjach spędzisz czas z grupą swoich przyjaciół, to serdecznie zapraszamy Cię do naszego Pokoju Sylwia.

Jest to pokój dla 6 osób ze wspólną łazienką z pokojem dla 4 osób (dzięki temu możesz wybrać się tutaj z naprawdę dużą grupą przyjaciół). Jest ona wyposażona w prysznic, wc oraz umywalkę. Pokój Sylwia posiada dwa łóżka pojedyncze oraz dwa piętrowe, a także pojemną szafę, stoliki i lampki nocne. Nie musisz martwić się o ręczniki i pościel, ponieważ stanowią one element wyposażenia.

Ten pokój w Zatorze posiada balkon ze stolikiem i krzesłami. Dzięki temu po całodniowych rozrywkach możecie wraz z przyjaciółmi miło spędzić czas na świeżym powietrzu, korzystając z uroku tego miejsca i wspominając rozrywki, których spróbowaliście w parku.

Energylandia to miejsce stworzone dla tych, którzy cenią sobie bogatą ofertę rozrywkową, dostosowaną do potrzeb każdej grupy osób. Warto wybrać się tutaj na kilka dni i dzięki temu zapoznać się z całą gamą atrakcji dostępnych w tym miejscu. Pokój Sylwia to nocleg blisko Energylandii, dlatego po wyczerpującym dniu nie będziecie musieli długo czekać na chwilę relaksu.

Nocowanie w Zatorze jest dostosowane do potrzeb każdego, dlatego warto skorzystać z jego oferty i nie przejmować się upływającym na rozrywce czasem. Pokój Sylwia to propozycja taniego noclegu w Zatorze, dlatego korzystając z niego możesz mieć pewność, że nie obciąży on Twojego budżetu. Jeśli Waszym marzeniem było korzystanie z atrakcji oferowanych przez Energylandię to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrealizować je w pełnym wymiarze. Udostepniamy Ci darmowe wifi, więc jeśli potrzebujesz dostępu do sieci, to bez obaw możesz do nas przyjechać. Zapraszamy Cię do naszego pokoju Sylwia, abyście wspólnie z przyjaciółmi mogli spędzić niezapomniany czas w otoczeniu jednego z największych parków rozrywki w Europie!