Bez wątpienia Energylandia jest miejscem, które warto odwiedzić z grupą przyjaciół. Oferuje szereg atrakcji przeznaczonych dla każdego i nie ma osoby, która w tym parku rozrywki by się nudziła. Jeśli chcesz się wybrać tutaj na kilka i poszukujesz taniego noclegu w Zatorze to zapraszamy Cię do naszego Pokoju Patrycja!

Jest to pokój w Zatorze dla 4 osób ze wspólną łazienką z pokojem 6-cio osobowym (możesz zabrać ze sobą naprawdę dużą ilość znajomych!). Jest ona wyposażona w prysznic, wc oraz umywalkę. Pokój Patrycja jest wyposażony w 4 łóżka (2 pojedyncze i 1 piętrowe), pojemną szafę, stoliki oraz lampki nocne. Dodatkowo posiada balkon ze stolikiem i krzesłami – po dniu pełnym wrażeń można spędzić miły wieczór z ciekawym widokiem. Jeśli nie chcecie korzystając z noclegu w Energylandii zbyt szybko iść spać, to pokój Patrycja jest dla Was stworzony.

Energylandia to idealne miejsce dla tych, którzy uwielbiają adrenalinę i miejsca pełne zróżnicowanej oferty dostępnych atrakcji. Warto tutaj się wybrać na nieco dłużej, aby w pełni skorzystać z możliwości, jakie niesie za sobą ten jeden z największych na świecie parków rozrywki. Taką możliwość dają tanie pokoje w Zatorze – nie obciążając nadmiernie budżetu, można spędzić niezapomniane chwile w gronie przyjaciół i złapać oddech od codziennej bieganiny.

Jeśli potrzebujesz dostępu do wirtualnego świata, to nie musisz się obawiać – w Pokoju Patrycja udostępniamy Ci darmowe wifi. Dzięki temu możesz być w stałej łączności i nie ominą Cię żadne newsy.

Lubicie spędzać wspólnie czas pełen atrakcji, adrenaliny i późniejszego wytchnienia? Serdecznie zapraszamy Was do naszego pokoju w Zatorze, gdzie po całym dniu spędzonym w Energylandii będziecie mogli nabrać siły na kolejny dzień atrakcji. To miejsce jak magnes przyciąga wielbicieli rozrywki w każdym wieku. Jeśli chcesz w pełni poznać jego możliwości, to wybierz się tu na kilka dni. Później wypocznij w naszym Pokoju Patrycja wraz z grupą swoich przyjaciół.