Jeśli szukasz noclegu blisko Energylandii dla dwóch osób to nie mogłeś lepiej trafić. Serdecznie zapraszamy po szaleństwach w parku rozrywki do naszego Pokoju Sunset. W pokoju znajduje się jedno łóżko małżeńskie, pojemna szafa, stolik i krzesło oraz lampka nocna. To miejsce zdecydowanie pozwala spędzić romantyczny czas we dwoje nocując w Zatorze.

Korzystając z oferty tego pokoju w Zatorze nie musisz martwić się o pościel czy też ręczniki, ponieważ są one dostępne w wyposażeniu. Dla tych, którzy potrzebują być w łączności ze światem udostępniamy darmowe wifi oraz telewizor. Dzięki temu możecie być pewni, że w czasie wypoczynku nie umkną Wam żadne newsy.

Pokój Sunset jest stworzony dla par, które szukają wytchnienia i chwili prywatności po dniu pełnym wrażeń. W tym wnętrzu znajduje się łazienka z prysznicem i wc, co daje nam pełną swobodę w spędzaniu czasu razem. Poprzez taką ofertę Zator oferuje noclegi parom, które chcą spędzić nieco więcej czasu w parku rozrywki. Pomaga jednak odzyskać siły na kolejny dzień wrażeń, dzięki całkowitemu zrelaksowaniu się i oderwaniu się od rzeczywistości.

W takim wnętrzu jak Pokój Sunset łatwo stracić poczucie czasu i rzeczywistości. Można mieć pewność, że nic nie zakłóci naszego wypoczynku – na oknach zamontowano moskitiery, aby można było bez obaw otworzyć okna i korzystać ze świeżego powietrza.

Noclegi w Energylandii stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą w pełni skorzystać z oferty w parku. Ze względu na ilość dostępnych tam atrakcji bardzo trudno poznać w ciągu jednego dnia. Zdecydowanie lepiej przeznaczyć na to trochę więcej czasu i tym samym mieć pewność, że w pełni poznaliśmy możliwości tego miejsca.

Pokój Sunset to dobry nocleg w Zatorze dla par, które uwielbiają pełne emocji atrakcje Energylandii i nie chcą korzystać z nich w pośpiechu. Po dniu pełnym wrażeń można wypocząć i pobyć z dala od tłumów w tym pokoju w Zatorze. Jeśli szukasz idealnego miejsca na romantyczny czas po dniu pełnym wrażeń, to zapraszamy do naszego Pokoju Sunset!